Rúško na jedno použitie

0,30 € 2,40 € 3,99 € 7,99 € od 0,30 €
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Počet kusov
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Rúško je určené na ochranu okolia tak, aby sa zamedzilo šíreniu choroby na inú osobu kvapôčkovou nákazou. Set 1 ks, 10 ks, 20 ks, 50 ks. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Rúško je určené na ochranu okolia tak, aby sa zamedzilo šíreniu choroby na inú osobu kvapôčkovou nákazou. Rúško neochráni pred nákazou alebo vírusom, ale primárne zníži jeho šírenie. Všeobecne zníži riziko nakazenia až 2,5×. Rúško nie je určené na to, aby bolo použité viac než raz.

CE certifikácia. Balené v ochrannom obale.

Informácie na používanie rúška

  • Pred nasadením rúška očistite ruky emulziou na ruky na báze alkoholu (sanitizér) alebo mydlom a vodou.
  • Zakryte rúškom ústa a nos a skontrolujte, či medzi tvárou a rúškom nezostáva voľný priestor.
  • V okamihu, keď rúško používate, dbajte na to, aby ste sa ho nedotýkali; pokiaľ sa ho dotknete, urobte očistu rúk emulziou na báze alkoholu alebo mydlom a vodou.
  • Rúško vymeňte za nové v okamihu, keď je vlhké, a nepoužívajte opakovane rúška na jedno použitie.
  • Postup pri skladaní rúška: Rúško skladajte odzadu (nedotýkajte sa prednej časti rúška). Rúško okamžite vhoďte do uzavretej odpadovej nádoby. Urobte očistu rúk emulziou na báze alkoholu (sanitizér) alebo mydlom a vodou.

Môžem opakovane použiť rúško?

Rúško/respirátor musí byť vymenené, len čo zvlhne slinami alebo inými telovými tekutinami, pretože stráca svoje ochranné vlastnosti. Nikdy rúško/respirátor nepoužívajte opakovane, neperte ho a ani nedezinfikujte. Je zakázané zdieľať rúško/respirátor s inými osobami.

Pracovníci v iných odboroch bežne používajú respirátor KN95 niekoľko hodín bez prerušenia. Skúsenosti z týchto spôsobov využitia ukazujú, že respirátor môže fungovať v rámci svojich návrhových špecifikácií počas 8 hodín neprerušovaného alebo prerušovaného používania.

To, ako dlho môžete používať respirátor KN95, závisí od toho, čo konkrétne robíte a ako dlho respirátor nosíte v jednom dni. V ideálnom prípade by respirátor na jedno použitie mal byť vymieňaný každý deň.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.