Select the search type
  • Site
  • Web
 
Hľadať
  • LadyCup free accessories
  • Nový LadyCup French Fuchsia
  • Nový LadyCup French Fuchsia
  • Bavlněné roušky
LadyCup.tv Certifikovaný systém riadenia akosti – LadyCup sa vyrába výhradne z lekárskeho silikónu v EÚ

Partners Stand with LadyP LadyPad – 70% organic bamboo and 30% certified organic cotton B’O Baby clothes 4 Baby Teething ring

Použitie

Pri manipulácii s LadyCup dbajte prosím na dôkladnú čistotu rúk! Dezinfikujte LadyCup pred prvým použitím. LadyCup môžete vyvariť (cca 5 min.) alebo sterilizovať pomocou sterilizačného roztoku vytvoreného zo sterilizačných tabliet. Z dôvodu jednoduchšieho zavedenia odporúčame obzvlášť mladým dievčatám / ženám (veľkosť S(mall)) použitie lubrikačného gelu na vodnej báze. Ideálna poloha pre zavedenie / vybratie LadyCup je sed / stoj. Pred zavedením najskôr preložte LadyCup dvakrát pozdĺžne. Takto preložený LadyCup zasuňte do pošvy. Pri prvých zavedeniach je veľmi dôležité Vaše celkové uvoľnenie. Vyskúšajte si preto zavedenie/vybratie LadyCup mimo obdobie menštruácie. Tak najlepšie nájdete „svoju“ najvhodnejšiu pozíciu pre zavedenie / vybratie LadyCup. Po určitom čase bude pre Vás táto činnosť bežná a nebudete s ňou mať žiadne väčšie problémy. Zavedenie / vybratie LadyCup nie je zložitejšie než zavedenie / vybratie bežného tampónu.

LadyCup vyprázdňujte v závislosti na sile menštruácie približne 2–5× denne.

Pred prvým použitím si dôkladne prečítajte priložený návod (kliknite tu) V prípade akýchkoľvek nejasností nás kontaktujte alebo sa priamo poraďte so svojim gynekológom.

LadyCup Vám ponúka rýchlu odbornú pomoc. Kontaktný email: custom@ladycup.eu

Bežné otázky a odpovede nájdete v sekcii „Otázky a odpovede“.

Použitý materiál – silikón nevyvoláva žiadne známe alergie. Používaním LadyCup znižujete riziko bakteriálneho ochorenia a zabraňujete vzniku syndrómu toxického šoku(TSS), ktorý hrozí napr. pri používaní tampónov.

LadyCup je vhodný aj pre ženy, ktoré trpia na ekzémy alebo rôzne kožné alergie, tampóny alebo latexový materiál. LadyCup na základe silikónového materiálu, ktorý je absolútne neutrálny, udržuje prirodzene zdravé vaginálne prostredie a nevysušuje slizinicu.

fold it

zloženie

Pred každým použitím LadyCup dezinfikujte. Zavádzajte LadyCup s čistými rukami a v kľude. Pre uľahčenie zavedenia môžete LadyCup navlhčiť vodou alebo použiť lubrikačný gel na vodnej báze. LadyCup dvakrát pozdĺžne preložte a zasuňte. Pri správnom zasunutí sa LadyCupúplne rozvinie.

insert

zavedenie

Pre zaistenie správneho umiestnenia môžete skúsiť pootočiť LadyCup za spodnú časť. Správne zavedený LadyCup sa nepretáča a zostáva aj pomocou Vašich pošvových svalov v rovnakej polohe. Umiestnenie LadyCup je nízko v pošve. V správnej pozícii je LadyCup umiestnený tak, že nepreteká a nevzniká pocit jeho vnímania v tele.

use

používanie

LadyCup zadrží až 21,2/34,3 ml menštruačnej krvi. Svojim designom je ideálnou menštruačnou pomôckou pre všetky druhy športu, cestovania alebo bežné denné používanie. LadyCup môžete bezpečne používať aj cez noc. Váš LadyCup môžete používať až 12 hodín denne bez vybratia. Design držiatka so špeciálnym zdrsnením povrchu umožňuje ľahšie vybratie. Sila použitého silikónu je zvolená pre optimálnu pružnosť.

rinse

vybratie, vyprázdnenie, opláchnutie

V závislosti na sile menštruácie vyprázdňujete LadyCup približne 2–5× denne. Po vyprázdnení je možné obyčajné umytie vodou. LadyCup môžete tiež vyvariť alebo sterilizovať v sterilizačnom roztoku. Vaša voľba závisí na Vašich momentálnych možnostiach.

Inštrukcie – upozornenie

LadyCup nie je antikoncepčný prostriedok. Z hygienických dôvodov používajte výhradne svoj LadyCup.

LadyCup je vhodný pre všetky vekové skupiny žien. Môžu ho používať dievčatá, ktoré doposiaľ nemali pohlavný styk alebo ženy s antikoncepciou (vnútromaternicové teliesko apod.).

Skracovanie držiatka

Skráťte si držiatko na „Vašu“ dĺžku, ktorá Vám bude najlepšie vyhovovať. Je možné držiatko aj úplne odstrihnúť. Odporúčame držiatko skracovať postupne, než nájdete vhodnú dĺžku. Pozor na poškodenie spodnej časti LadyCup!

Visa MasterCard PayPal JCB
partners Stand with LadyP LadyPad – 70% organic bamboo and 30% certified organic cotton
facebook twitter youtube instagram google+ pinterest   LadyP LadyPad LadyCup