Select the search type
  • Site
  • Web
 
Hľadať
  • LadyCup free accessories
  • Nový LadyCup French Fuchsia
  • Nový LadyCup French Fuchsia
  • Bavlněné roušky
LadyCup.tv Certifikovaný systém riadenia akosti – LadyCup sa vyrába výhradne z lekárskeho silikónu v EÚ

Partners Stand with LadyP LadyPad – 70% organic bamboo and 30% certified organic cotton B’O Baby clothes 4 Baby Teething ring

Objednať

Sort By:  Then Sort By:

Menštruačný kalíšok LadyCup, veľkosť S (malý) nebo L (veľký) v plastovom sáčku, bavlnené vrecúško, LadyProtectors (2 kusy), Sterilizačné tablety Milton (1 kus), medzinárodný návod, samolepka LadyCup.

Viac
Cena
19,90 €
Zobraziť voľby
LadyCup French Fuchsia

Menštruačný kalíšok LadyCup, veľkosť S (malý) nebo L (veľký) v plastovom sáčku, bavlnené vrecúško, medzinárodný návod, samolepka LadyCup.

Viac
Cena
27,49 €
Zobraziť voľby
LadyCup Camo kolekcia

Na každý deň iná farba podľa vašej nálady a pocitu. Samozrejme, môžete si zvoliť aj rôzne veľkosti – S (malý) alebo L (veľký) – LadyCup presne tak, ako vám to vyhovuje.

Súprava 7 menštruačných kalíškov LadyCup a 7 bavlnených vrecúšok je v pevnom modernom puzdre, v ktorom môžete svoje „farbičky“ dlhodobo uchovávať. Puzdro je praktické aj na dlhšie cestovanie.

Viac
Cena
139,99 €
Ku konfigurácii
Vyberte si svoj týždeň farieb

Menštruačný kalíšok LadyCup, veľkosť S (malý) nebo L (veľký) v plastovom sáčku, bavlnené vrecúško, LadyProtectors (2 kusy), Sterilizačné tablety Milton (1 kus), medzinárodný návod, samolepka LadyCup.

Viac
Cena
24,99 €
Zobraziť voľby
Menštruačný kalíšok LadyCup

Menštruačný kalíšok LadyCup, veľkosť S (malý) nebo L (veľký) v plastovom sáčku, 2× bavlnené vrecúško, LadyProtectors (4 kusy), Sterilizačné tablety Milton (2 kusy), medzinárodný návod, samolepka LadyCup.

Viac
Cena
44,99 €
Zobraziť voľby
Dvojité balenie LadyCup

Menštruačný kalíšok LadyCup, veľkosť S (malý) nebo L (veľký) v plastovom sáčku, 2× bavlnené vrecúško, medzinárodný návod, samolepka LadyCup.

Viac
Cena
55,99 €
Zobraziť voľby
Dvojité balenie LadyCup „Deň & Noc“ – limitovaná edícia

Darčekové balenie LadyCup. Súčasťou balenia je menštruačný kalíšok LadyCup v bavlnenom vrecku, 10 kusov vlhčených intímnych obrúskov LadyWipe, 12 kusov návlekov na prsty LadyProtectors, 2 kusy sterilizačných tabliet Milton, 50 ml antibakteriálneho gélu LadySanitizer s okamžitým účinkom a darčeková taška.

Viac
Cena
32,71 €
Zobraziť voľby
Darčekové balenie LadyCup s LadySanitizer

Darčekové balenie LadyCup. Súčasťou balenia je menštruačný kalíšok LadyCup v bavlnenom vrecku, 10 kusov vlhčených intímnych obrúskov LadyWipe, 12 kusov návlekov na prsty LadyProtectors, 28 kusov sterilizačných tabliet Milton a darčeková taška.

Viac
Cena
35,17 €
Zobraziť voľby
Darčekové balenie LadyCup s tabletami Milton

Darčekové balenie LadyCup. Súčasťou balenia je menštruačný kalíšok LadyCup v bavlnenom vrecku, 10 kusov vlhčených intímnych obrúskov LadyWipe, 12 kusov návlekov na prsty LadyProtectors, 2 kusy sterilizačných tabliet Milton, 300 ml intímneho hygienického mydla LadyGel a darčeková taška.

Viac
Cena
36,21 €
Zobraziť voľby
Darčekové balenie LadyCup s LadyGel

Darčekové balenie LadyCup. Súčasťou balenia je menštruačný kalíšok LadyCup v bavlnenom vrecku, 10 kusov vlhčených intímnych obrúskov LadyWipe, 12 kusov návlekov na prsty LadyProtectors, 28 kusov sterilizačných tabliet Milton, 50 ml antibakteriálneho gélu LadySanitizer s okamžitým účinkom, 300 ml intímneho hygienického mydla LadyGel, 50 ml lubrikačného gélu LadyLube a darčeková taška.

Viac
Cena
47,64 €
Zobraziť voľby
Darčekové balenie LadyCup všetko v jednom

LadyLube je vysoko účinný gel s optimálnym pH, rozpustný vo vode (bez tuku) s veľmi dobrou znášanlivosťou s pokožkou. Odporúčame pre ľahšie zavedenie LadyCup, obzvlášť veľkosti S (malý).

Viac
Cena
3,99 €
LadyLube – lubrikačný gél na vodnej báze

Vlhčené obrúsky pre intímnu hygienu LadyWipe s extraktom z hamamelu virgínskeho (Hamamelis virginiana). Vlhčené obrúsky pre intímnu hygienu LadyWipe sú vhodné na čistenie menštruačného kalíšteka. Po vyčistení je dôležité nechať menštruačný kalíštek pred jeho ďalším zavedením vyschnúť.

Viac
Cena
2,79 €
Vlhčené obrúsky pre intímnu hygienu – uzatvárateľné balenie (10 kusov)

Intímny gel pre citlivú pokožku vhodný predovšetkým pre intímnu hygienu a starostlivosť o menštruačný kalíšok. Obsahuje extrakt bieleho čaju a alantoín, ktorý pomáha hojeniu mikroskopických poranení citlivej sliznice. Skľudňuje podráždené miesta. Neutralizuje nepríjemný zápach. Zaistí pocit sviežosti a čistoty. Vhodné aj na umývanie citlivej pokožky.

Viac
Cena
5,99 €
LadyGel – jemné intímne mydlo

Dezinfekcia na ruky s regeneračným účinkom v praktickom balení zvlášť pri cestovaní. Vhodná tam, kde je potrebné antibakteriálne ošetrenie rúk, pred aj po manipulácii s menštruačným kalíškom, keď nie je k dispozícii voda s antibakteriálnym mydlom. Výborne sa vstrebáva.

Viac
Cena
5,49 €
LadySanitizer – antibakteriálny gél s okamžitým účinkom

LadyProtectors patria k novej generácii návlekov na prsty. Neobsahujú latex, ktorý môže spôsobiť alergickú reakciu. Vďaka zrolovaným okrajom sa rýchlo a ľahko nasadzujú.

Viac
Cena
1,69 €
Zobraziť voľby
LadyProtectors – návleky na prsty

Sterilizačné tablety Milton vysterilizujú Váš LadyCup v priebehu 15 minút. Naviac Vám nevzniká žiadne riziko poškodenia LadyCup vyváraním. Milton dezinfekcia sa používa už 30 rokov v nemocniciach a jej antibakteriálna účinnosť proti všetkým mikróbom je klinicky preukázaná. Sterilizačné tablety Milton sú naviac účinnejšie než obyčajné vyváranie, ktoré nezničí všetky zárodky mikróbov.

Viac
Cena
5,35 €
Sterilizačné tablety Milton (28 kusov)

Bavlnené vrecúška pre úschovu menštruačných kalíškov.

Viac
Cena
3,49 €
Zobraziť voľby
Bavlnené náhradné vrecúška

Atraktívna darčeková taška pre LadyCup.

Viac
Cena
1,49 €
Darčeková taška LadyCup

70% bio bambus a 30% certifikovaná bio bavlna

• jednoduché použitie • ľahké pranie • mimoriadne nasiakavé • mimoriadne mäkké • nepriepustné

Vložky LadyPad sú v predaji v troch veľkostiach a ôsmich farbách.

Viac
Cena
3,99 €
Zobraziť voľby
Vkladacie vložky LadyPad

70% bio bambus a 30% certifikovaná bio bavlna

• jednoduché použitie • ľahké pranie • mimoriadne nasiakavé • mimoriadne mäkké • priedušné

Vložky LadyPad sú v predaji v piatich veľkostiach a ôsmich farbách.

Viac
Cena
8,99 €
Zobraziť voľby
Slipové vložky LadyPad

70% bio bambus a 30% certifikovaná bio bavlna

• jednoduché použitie • ľahké pranie • mimoriadne nasiakavé • mimoriadne mäkké • priedušné (slipové vložky) • nepriepustné (menštruačné vložky)

Vložky LadyPad sú v predaji v troch veľkostiach a ôsmich farbách.

Viac
Cena
11,99 €
Zobraziť voľby
Vkládacie a slipové vložky LadyPad

Ochranné bavlnené rúška z dvojvrstvovej 100% bavlny na ochranu úst a nosa.

Bavlnené rúško nedokáže 100% ochrániť pred vírusmi a ochorením COVID-19. Významne však znižuje šírenie možnej kvapôčkovej infekcie.

Viac
Cena
6,70 €
Zobraziť voľby
Ochranné rúška z dvojvrstvovej 100% bavlny

Rúško je určené na ochranu okolia tak, aby sa zamedzilo šíreniu choroby na inú osobu kvapôčkovou nákazou. Rúško neochráni pred nákazou alebo vírusom, ale primárne zníži jeho šírenie. Všeobecne zníži riziko nakazenia až 2,5×. Rúško nie je určené na to, aby bolo použité viac než raz.

CE certifikácia. Balené v ochrannom obale.

Viac
Cena
0,99 €
Zobraziť voľby
Súprava jednorazových rúšok

Štvorvrstvový respirátor KN95 vhodný na každodennú ochranu.

Ochranná norma KN95 zodpovedá európskej FFP2/americkej N95.

Povrch tvorí protiprichytávacia tkanina 50G, druhou vrstvou je bavlna 45G navrhnutá pre teplý vzduch, treťou vrstvou je filtračný materiál 30G KN, vnútro tvorí protiprichytávacia tkanina 30G PP.

Viac
Cena
3,99 €
Zobraziť voľby
Respirátor KN95 (FFP2)

Cena

Všetky prenosy dát medzi Vašim počítačom a našimi servermi sú kódované pomocou jednej z najbezpečnejších metód - SSL (Secure Socket Layer). Je to jednoduchá metóda s vysoko kvalitným zabezpečením, ktorá sa bežne používa na účely platby cez internet. Prenos dát sa vykonáva pomocou bezpečného protokolu.

Vyberte si jednu z bezpečných platobných metód, ktoré sú k dispozícii.

Payment types

Podrobnosti platby vopred

Spoločnosť: Jaguara, s.r.o.
Číslo účtu: 2470945155/0200
IBAN: SK65 0200 0000 0024 7094 5155
BIC (SWIFT kód): SUBASKBX
Názov banky: VúB BANKA, Slovensko

Celosvetové poštovné a balné už za cenu od 2,99 €.

Cena zahŕňa poplatok za obal, poistenie a DPH. Využite zvýhodnené ceny pri objednávke LadyCup vo väčšom množstve.

Poznámka

Cena sa môže líšiť v závislosti od aktuálneho kurzu a rôznych poplatkov u Vašej banky.

Visa MasterCard PayPal JCB
partners Stand with LadyP LadyPad – 70% organic bamboo and 30% certified organic cotton
facebook twitter youtube instagram google+ pinterest   LadyP LadyPad LadyCup